BALONBALONCU.COM

<> ANASAYFA<> RESİMLER <> BALON HAKKINDA BİLGİ <>  <> TELEFONLARIMIZ <> E MAİL <

İŞYERİ AÇILIŞLARI
> BALON SÜSÜ
> UÇAN BALON
> İŞYERİ MODEL
> ÖRNEKLER
> RESİMLER
> TASARIMLAR
BEBEKLERE ÖZEL
> BEBEK ODASI
> HASTAHANE SÜSLEMELERİ
> DOĞUM GÜNLERİ
> PARTİLER
DİĞER SÜSLEME
> SEVDİKLERİNİZE
> DÜĞÜN NİKAH
> GÖSTERİ TÖREN
 

baskılı balon uçan balon


z-sayfada_tarih

balon zincir balon

balon dekorasyonu

balon süsleme

balon süslemesi

balon dekoru

balon

 Balon bilgi hattı ;

0-505-3942932

0-544-9290835

Balon maliyeti düşük etkileyici ve gösterişli bir gösteri organizasyonudur. Tüm organizasyonlarda ve törenlerde balon faktörü vazgeçilmezdir.

Hangi il olursa olsun fiyatlarımızda ekstra fiyat farkı olmamaktadır.

Her ebat ve büyüklükte balonu firmamızdan temin edebilirsiniz.

Türkiye nin Baloncusu

BALON UÇURMA TOPLU UÇAN BALON

TÜM TÜRKİYE YE BALON PERSONELİ YOLLANMAKTADIR

 Balon ; Açılış , Fuar ve organizasyonlar , Gösteri etkinlikleri , Özel günler ve doğum günlerinde ucuz maliyet ile gösterişli reklamcılık yapmak demektir.

Firmamızdan balon dekoru yada balon süslemesi hakkında bilgi istendiğinde metre olarak süsleme fiyatı verilmektedir. Yapılacak alana süsleme için gelen elemanımız öncelik ile sizin istemiş olduğunuz renklerin bina yada alana uygun olup olmadığına bakarak size bilgi verir ve süsleme işine başlar. Açılış yada etkinliğinizin yapılacağı zaman diliminden yaklaşık 3 ile 5 saat öncesinden ( 100 metre balon için daha uzun dekorlar için geceden başlanmaktadır.) açılış yada fuar alanına gelerek balon şişirme işlemine başlamaktadır.

Balon süsleme işleminde balon öncelik ile renkler itibarı ile şişirilir ve 4 lü demetler yapılır. Ardından bu balonlar kalın bir ip üzerine şekilli olarak dizilmeye başlanır. Dizilen bu balonlar kapı girişi , duvar yada bir hat boyunca dizilir. Kullanılan en uygun balon zincir ve balon dekorları için 12" balonlardır. Şişirilecek balonlar baloncu ustasının göz kararına bağlıdır. 4 lü demet olan balonlar az yada çok göz kararına göre şişirilmez. Binlerce balon sanki tek bir balonmuşcasına hepsi aynı standart genişlikte ve büyüklükte olmalıdır. Yapılan 4 lü demetler sırası ile birbirine zincir balona eklendikçe zincir balon düzenli ve şekilli bir halde ortaya çıkmaya başlar. Ne bir balon diğerinden daha fazla dışa çıkar nede diğer bir balon diğerinden daha az şişirildiği için içte kalır. Hepsi standart ve birbirini tamamlayacak şekilde zinciri oluşturur.

Balon şişirilmesi hizmeti elektrikli aletler ile yapılmaktadır. Uygun şişirilen balonlar uygun ortamlarda uzun süre kalabilmektedir. Fakat şu unutulmamalıdır. Çok aşırı sıcaklarda yada çok soğuk havalarda balon dayanma süresi daha azdır. Balonun içerisinde genleşen hava balonu genişleteceği için aşırı sıcak havalarda balon patlaması gerçekleşmektedir. Fakat binlerce balon içerisinde ara ara patlayan bu balonlar görüntüyü fazla değiştirmemiş olarak gözükmektedir.

Balon süsleme işlerinizde bizi tercih etmeniz için en önemli neden kaliteli balonlar + kaliteli işçilik + farklı görsellik + fiyatlarımızın uygun ve balon tekliflerimizin alt seviyede olması diyebiliriz.

Balon süslemesini her alanda , reklamınızı yapmak istediğiniz ne olursa olsun kullanabilirsiniz. Bol renkli ve dikkat çekici özelliği sebebi ile balon hem insanların ilgisini çekecek hemde ucuz ve maliyeti düşük gösterişli bir reklam yapabileceksiniz.

balon dekoru balon süslemesi

Firma olarak balon dekoru ve balon süslemeleri için birçok firmadan fiyat aldığınızda firmamızın aynı balon süslemeleri için fiyatının yüzde 50 daha ucuz olduğunu görebilirsiniz. Fiyatlarımızdaki bu düşüş malzeme yada işçilik kalitesizliğinden değil kar marjının daha az olmasından kaynaklanmaktadır.

Bize ulaşma telefon numaralarımız ;

Telefon ; 0-312-3201714   3195868   3191675

Online destek telefonları ; 0-505-3942932     0544-929-08-35

Tüm Türkiye için aşağıda vermiş olduğumuz fiyat teklifi geçerlidir.

Hastahane - Bebek odası süsleme - kapı süsü , fiyonk , doğum odası süslemesi , doğum günleri ve sevdiklerinizin oda süsleme ücreti ;

60 USD ile 350 USD arasında değişmektedir.

HASTAHANE BEBEK ODASI SÜSLEMELERİNDE NELER YAPILMAKTADIR.

El yapımı kaliteli çikolata sepet içerisinde ziyaretçilere sunulacak şekilde olmaktadır.

Giriş kısmında kapı üstünde tül ve balon süslemeleri mevcuttur.

İç kısımda belli yerlerde balon süslemeleri yapılmaktadır.

İç kısımda köşe kısmına 1 metre civarında bir ayıcık yada tavşancık oturtulmaktadır.

İç kısma cam fanus içerisinde renkli kum ve taşlar ile güzel bir çiçek tanzimi yapılmaktadır. (Bazı hastahanelerde bu sadece yapay çiçek olmaktadır.)

Cam bir vazo içerisinde mevsim kır çiçeklerinden güzel bir çiçek tanzimi uygun bir yere yerleştirilmektedir.

Hoş geldin bebek yazısı yazılmaktadır.

Hayatınızın en güzel anında hayat boyu hatırlanacak estetik düşüncelerinizde firmamızı kunlanmanız dileği ile....

bebek odası süsleme - hastahane bebek odası süslemesi

Hastahane bebek odası süsleme ücreti Ankara için 250 ytl dir.

Ankara içinde süper hastahane bebek odası süsleme ücreti

sadece

100 USD

düğün balon süslemesi

ODA SÜSLEMESİ - DOĞUM GÜNÜ ODA SÜSLEME ÖRNEKLERİ

 

 

Oda süslemesi ve doğum günlerinde sevdiklerinizi balon ile şımartabilirsiniz. Hem ucuz hem görsel etkileyici parti için balon süslemesi tercihiniz olsun.

balon süsleme    düğünlerde balon dekoru   açılışlarda balon dekorasyonu

Biz rastgele renklerden balonları bir araya getirmeyiz. Kullanmış olduğumuz balon dekorlarında renk , kalite ve sanatı bir araya getirerek ürünleri daha görsel halde sunmaya çalışırız. Bu sebepten dolayı firmamızda asla kalitesi ürün ve etkisiz işçilik yoktur. Firmamız balon süslemesi ve diğer balon işlerinizde güven ile kullanılacak bir firmadır.

 balon süslemesi   uçan balon

 balon

Hangi il olduğu önemli olmadan her türlü balon süslemeleriniz için tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Ankara , izmir istanbul adana bursa erzurum yozgat rize tekirdağ edirne hangi il de olduğunuz önemli değil nerde balon işi var ise balonbaloncu o adrestedir.

Balon Nerelerde Kullanılabilir;

 

açılış balonları

madde işareti

İşyeri Açılışlarında.

madde işareti

Evlilik ve nikah törenlerinde.

madde işareti

Özel günlerde sevdiklerinize.

madde işareti

Tören ve yıldönümlerinde. Düşünebileceğiniz tüm eğlencelerde balon kullanılır.


 Zincir balon süslemesi - balon dekorasyon fiyat bilgisidir.

9 inc ve 12 inc balon dekorasyon fiyat bilgisi ;

10 metre ile 50 metre arasında balon süslemesi ; Metresi 3 USD

50 metre ile 100 metre arasında balon süslemesi ; Metresi 2,9 USD

100 metre ile 200 metre arasında balon süsleme ; Metresi 2.7 USD

200 metre ile 500 metre arasında balon süslemesi ; Metresi 2.5 USD

500 metre ve üstü balon süslemesi ; Metresi 2.3 USD

Önemli uyarı ; Zincir balon ve balon dekorasyonlarında kullanılan balonlarımız ithal olmayıp kaliteli yerli 1.ci sınıf latex ürünlerdendir. Kullanmış olduğumuz balon süsleme balon ölçüleri 12 inc balon olarak yapılmaktadır. Yukarıdaki fiyatlar 12 inc balonlar için olup balon farklı inclerde farklı fiyat teklifi yada ithal ürün balonlar için farklı fiyat teklifi verilebilmektedir.

UÇAN BALON FİYATLARI ;

uçan balon resmi

Uçan balon görüntüsü - resmi

10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 1.5 USD

100 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 1.3 USD

250 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 1.2 USD

500 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 1 USD

önemli uyarı ; Uçan balon fiyatlarını etkileyen en büyük etken balonun hacim ölçüsüdür. 9 yada 12 arası inc büyüklükleri balonun alacağı gazı arttırıp azaltacağı için fiyatlarda ona göre seyir izleyecektir. Bundan dolayı yukarıdaki fiyatlar sabit fiyat olmayıp değişme özelliği taşımaktadır.

uçan balon resmi - baskılı balon

BASKILI BALON FİYATLARI ;

Baskılı balonlar aşağıdaki ve daha farklı renklerdeki balonların üzerine firma logosu , resim , şirket amplemi ve her türlü şekil yerleştirilebilmektedir. Ayrıca baskılı balon fiyatları 1000 adet balon için verilmektedir. Baskı ve matba ile ilgili olduğu için asgari en az 1000 adet balon siparişi alınmaktadır.

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 1 renk üzeri baskılı balon fiyatımız için alt kısımdaki telefonlarımızı arayınız.

1. ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 2 renk ve üzeri baskılı balon fiyatımız için alt kısımdaki telefonlarımızı arayınız.

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1.ci sınıf baskılı çift taraflı baskılı balon fiyatımız için alt kısımdaki telefonlarımızı arayınız.

baskılı balonlarda istek ve renk tercihleri , balon büyüklüğü 12 inc , 9 inc , jumbo balon gibi sebebler ile baskılı balon fiyatlarımız farklı olabilmektedir.

Ayrıca jumbo tabir ettiğimiz 1 metre çaptan daha büyük balonların üstüne reklamcılık olarak baskı yapılabilmektedir. Bu balonlar içerileri helyum ile doldurularak uçan balon haline getirilebilmektedir. Reklamcılık olarak hem ucuz hemde görüntü açısından jumbo balonlar etkileyici olmaktadır.

balon resmi

Balon renkleri - balon resmi görüntüleri

ODA SÜSLEME ;

Sevdiklerinizi onların özel günlerinde farklı ve etkileyici şekilde geçirmesini sağlayın. Balon süslemesi ve dökme balon için firmamız en uygun fiyat teklifini size verecektir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ;

        Balon İşinde balon süslemesinde 28 yıllık deneyim

  Orjinal ve birbirinden etkileyici dizayn şekilleri

  Profesyonel şirket

  Ekstra servis ve ek maliyete katılmayan hizmetler

  Rekabet edilebilir ücretler

  Enfes ve harika görüntü seçenekleri

  Muhteşem giriş ve açılış modelleri ( balon dekoru işlemlerimizde alan ve mevki önemli bir etkendir. Alan ve balon süsleme yapılacak alanı daha önceden görmek gerekmektedir.)

 Özel ve farklı türde balon örnekleri

Bu sebep ve etkenlerden dolayı balon firmamız asla kalitesinden ödün vermemektedir.

balon süsleme

Balon süsleme , baskılı balon , uçan balon , fly tüp kiralama , helyum gazı  , toptan balon , zeplin , Balon dekorasyonları için kurulmuş olan balon sitemizden tüm ürünleri temin edebilir ve balon ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları alt kısımdaki telefonlarımızdan karşınıza çıkacak eleman vasıtası ile öğrenebilirsiniz.

Fuar , açılış , doğum günü , özel günlerinizde etKileme yolu olarak balon tercih edilebilir. Az bir maliyet ile gösterişli etkinlik yapabilirsiniz.

Bir kaç balon süslemesine örnek ;

  

  

      

© Copyright 2004. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Sta balonculuk , Uçan balon satışı , Balon süsleme Organizasyonu adına yapılmıştır. ALİ İŞLEYEN

         balon baloncu sitesi logo

UCUZ BALON ORGANİZASYONU

HIZLI BİLGİ ALMA HATTI ;

   balon dekoru telefonları

    uçan balon siparişi

Sta Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı için firmamızdan en modern en güncel ürünlerin hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı için sizlere en uygun ucuz fiyat teklifini firma sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

BALON SATIŞI , İŞYERİ BALON SÜSLEMESİ , FLY TÜP , BASKILI LOGOLU BALON , UÇAN BALON SATIŞI , DİLEK BALONU , HAVAİ FİŞEK SATIŞ ŞUBELERİMİZ

Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı İrtibat için kurumsal hattımız ;

444 0 209 ve 444 2 795

0 850 885 27 95

0 850 885 06 44

Ankara Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-312-3622218

İzmir Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-232-4418814

İstanbul Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı  0-216-3860018 ANADOLU YAKASI

İstanbul Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı  0-212 2111508 AVRUPA YAKASI

Gaziantep Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-342-2206545

Kayseri Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-352-2431189

Antalya Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-242-2410889

Eskişehir Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-222-2203029

Konya Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-332-2384124

Bursa Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-224-2502252

Samsun Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-362-4357124

Kocaeli Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-262-3315989

Adana Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-322-3590264

Mersin Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı 0-324-2312492

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

TURKCELL 0-537-510-96-18


VODAFONE 0-544-929-08-35

AVEA 0-505-394-29-32

Balon ile ilgili Her türlü soru ve düşünceleriniz için

E mail ; balon@balonbaloncu.com
   Web ;www.balonbaloncu.com

Sta Balon firması olarak hizmet yaptığımız konular alt kısımda verilmiştir.

Balon süslemesi * Uçan balon * Balon demeti * Zincir balon * Helyum Gazı * Balon Gazı * Balon Malzemesi * Dökme Balon * Balon yağmuru * Uçan balon bırakma * Kalp balon * Nazar boncuğu balon * Zeplin balon * Jumbo balon * Baskılı balon * Baskısız balon * Logo baskılı balon * Küre balon * Balon pompası * Balon komresörü * Bayrak süsleme * Balon yazı yazma * Bebek odası süsleme * Hastane bebek odası süsleme * Dilek Feneri satışı * Dilek balonu * Gökyüzü feneri * Gökyüzü Balonu * Uçan balon satışı * Balon süsleme * Balon dekoru * Uçan balon gösterisi * Balon imalatı * Punch balon satışı * Balon Organizasyon * Logo baskılı balon * Toptan balon satışı * Zincir Balon Süslemesi * Zeplin Balon Süslemesi * Punch balon satışı * Uçan balon satışı * Yer Reklam Balonları * Flytube Reklam Balonları * Kanatlı Zeplin * Küre Zeplin * Kumandalı Zeplin * Folyo balon satışı * Balon Makinası * Balon Şişirme Makinası * Balon Kompresörü * Balon Şişirme Pompası * Balon Çubuğu * Air Swimmers uçan balık * Nazar boncuğu balon * Papatya balon * Zincir balon * Yürüme Yolu * Yol Takı balon * Yer Balonları * Şişme Oyun Parkı * Şişme maskot adam * Sütun balon * Metalik balon * Lol balon * Kutlama balonları * Kup Çubuk * Kapı Takı * Kalp balon * Hi Float * Fiyonk balon * El Pompası * Çaça balonNot ; Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı hizmeti dışında diğer balon ürünleri için sağ üst köşede arama çubuğuna balon ile ilgili yapmak istediğiniz ürünleri yazarak görsellere ulaşabilirsiniz.